SZKOLENIA

Szkolenia firmowe z gwiazdami i celebrytami

Szkolenia ze znanymi osobowościami

Szkolenia firmowe z gwiazdami to niepowtarzalna okazja zainspirowania i zmotywowania Twojego zespołu pracowników. Szkolenia z uznanymi ekspertami, osobowościami i autorytetami mają znacznie większe oddziaływanie, ze względu na prowadzenie ich przez osoby, które zasady power speech opanowały perfekcyjnie i chętnie dzielą się swoją ekspercką wiedzą. Zespół pracowników staje przed postacią znaną i lubianą, której autorytet jest niekwestionowany, dlatego też skuteczność szkolenia firmowego wzrasta wielokrotnie.

Personal Reactor skomunikuje Cię ze znanymi szkoleniowcami i mówcami, których wykłady, zapadają w pamięć, a wartością dodaną jest wygłoszenie ich przez postać powszechnie szanowaną i uznawaną. Dziennikarze, ludzie biznesu, najlepsi mówcy z nami współpracujący, przeniosą szkolenie firmowe w nowy wymiar. Szkolenia z udziałem gwiazd http://personalreactor.pl/ludzie/ telewizji, radia i Internetu, są odbierane inaczej niż zwykłe szkolenia. Inspirujący mówcy ze świata biznesu i mediów potrafią uczynić każdy temat wartym zapamiętania. Ich charyzma oraz przez lata wypracowywane doświadczenie sceniczne  czynią z tych ludzi idealnych mówców, którzy szkolenie przekształcają w przygodę chętnie przyswajaną przez słuchaczy.

Feniks

Organizujemy szkolenia związane z mową ciała, wystąpieniami publicznymi, komunikacją w grupach. Niekiedy, ze względu na to, że szkolenie jest prowadzone przez osobę znaną, celebrytę, przybiera ono nieoczekiwaną formę. Słuchacze włączają się chętniej w nowe sytuacje i całymi sobą uczestniczą w szkoleniu.

Efektywność Twojego zespołu wzrasta, a samo szkolenie oprócz wiedzy przynosi przyjemność obcowania ze znaną postacią. Rozbudzanie potencjału poszczególnych pracowników oraz grup współpracujących ze sobą jest w tym przypadku łatwe i efektywne. Każdy wykład motywacyjny przeprowadzany przez jednego z najlepszych mówców w kraju zmienia postrzeganie świata i otaczających zjawisk. Tą siłą dysponują wyłącznie najbardziej wytrawni mówcy. Właśnie z nimi współpracujemy i właśnie oni mogą dodać nowej energii Twojej firmie.

Autorskie techniki i sprawdzone na całym świecie metody szkoleniowe gwarantują efektywność i atrakcyjność spotkań. Zasięgnij pomocy u prawdziwych specjalistów, którzy omawiane tematy znają od podszewki! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.