Sovita Kalugina-Bulka

Managerka z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, marketingu i działaniach analitycznych na poziomie międzynarodowym. Specjalistka w dziedzinie biznesu międzynarodowego, zdobywająca doświadczenie pracując dla globalnych korporacji. Jej specjalizacją są rynki i sieci kontaktów w Europie Środkowo-Wschodniej, z powodzeniem tworzy struktury sprzedaży zorientowane na zyski.

Autorka wykładu na temat rozwoju osobistego i budowania marki własnej;  działaczka polonijna i społeczna, od czasu do czasu dziennikarka, a nawet krytyk teatralny, mentorka i coach aktywizująca do powrotu na rynek pracy, Ambasadorka Integracji w Austrii.

Najwyższym priorytetem jest dla niej samodoskonalenie, stawanie się codziennie lepszą formą siebie. Fascynuje się biohackingiem – optymalizacją zdrowia, regeneracji – fokus na rytm dobowy, zmaksymalizowania wydajności umysłowej, wzmocnienie odporności.

Autorka książki „SZTUKA KETO – jak schudnąć trwale i zdrowo”

Od 2020 roku topowa KETO blogerka i twórczyni internetowa w Polsce – założyła na Instagramie profil Ketobulka, który obserwuje ponad 111 tys. ludzi, gdzie dzieli się przemianą po przejściu na dietę keto (-30kg).

Zapraszamy na power speech o ciałopozytywności, samoakceptacji i diecie KETO.

 

Inne wykłady:

Budowanie marki własnej w Internecie.

Czy na Instagramie możliwa jest autentyczność?

Jak z powodzeniem rozwinąć swoje social media?

Wykłady przeprowadza w językach: angielskim, polskim i niemieckim.

 

project image