Maria Belka

Przedsiębiorczyni, konsultantka, public speaker. Współzałożycielka i prezeska Fundacji Mentors4Starters oraz współzałożycielka Future Force Foundation.

Od 2011 roku zaangażowana w tworzenie start-upów technologicznych. Specjalizuje się w planowaniu strategii i zarządzaniu projektami. Uprzednio m.in. dyrektor zarządzająca polskiego oddziału singapurskiego funduszu Prytek Holding Pte Ltd., przewodnicząca Rady Nadzorczej i prezeska BIT EVIL S.A. (obecnie Code Addict S.A.), publicznej spółki technologicznej, która zadebiutowała na parkiecie New Connect w lipcu 2017 roku. Dwukrotna kuratorka (2014-2015 i 2017-2018) warszawskiego hubu Global Shapers, inicjatywy Światowego Forum Ekonomicznego.

Członkini polskich oddziałów Girls in Tech oraz Singularity University. Doktorantka z dziedziny Zarządzania na SGH. Absolwentka Uniwersytetu w Genewie i w Birmingham. Zdobywała doświadczenie w sektorze publicznym, współpracując m.in. z ONZ oraz PE. W 2017 r. wyróżniona na liście NEW EUROPE100 Challengers, tworzonej przez Res Publica, Google i Visegrad Fund oraz we współpracy z Financial Times. Jurorka w konkursach dla start-pów oraz mentorka m.in. w Google Launchpad. Była delegatką na Model United Nations organizowane na Uniwersytecie im. Harvarda. Alumna Leadership Academy for Poland (’18), Blackbox Connect (BBC 24) oraz Google Founders Academy (2019). Ma oficjalne certyfikaty znajomości języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego.

Prywatnie mama dwóch synów. Pasjonatka sportu (biegania, golfa, tenisa, snowboardu oraz jazdy konnej), a także czytania. Pesketarianka.

 

Tematy wykładów:

  • Rynek pracy przyszłości
  • Growth hacking – więcej niż marketing
  • Rules of sanity
  • Work-life integration. W jaki sposób pracując na etacie jesteśmy dziś swoimi szefami.
  • Kompetencje przyszłości jako polisa na zmieniające się życie.
  • Czy żeby zostać influencerem trzeba mieć kompetencje?
  • Czym jest networking, a nawet bardziej, czym nie jest zdrowy networking?
  • POWER SPEECH. Moje historie: Jak znalazłam się w Dolinie Krzemowej?

project image