Krzysztof Ibisz

Prezenter, dziennikarz telewizyjny, aktor, laureat 3 Wiktorów Publiczności i 2 Telekamer.

w 1988 ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjne, Teatralne i Filmowej w Łodzi. W 1998 został absolwentem studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Karierę telewizyjną rozpoczął w 1993 w Telewizji Polskiej, w której pozostał do 1997 roku gdzie prowadził lub współprowadził między innymi: 5-10-15 i Klub Yuppies, Czar Par, Sopot Festiwal (sierpień 1993 i sierpień 1996); XXXI Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, wybory Miss Polonia, Rozmowy Jedynki i Studio Jedynki. W latach 1997-2000 pracował w TVN, gdzie prowadził programy: Wszystko albo nic; Ibisz, Gwiazdy, Muzyka; talk-show Ibisekcja, Zostań Gwiazdą i Gorączkę Złota.

Od czerwca 2000 pracuje w telewizji Polsat, prowadząc dotychczas kilkanaście programów, festiwali oraz największych wydarzeń stacji. Najlepiej oglądane i zapamiętane to: Bar, Awantura o kasę, Rosyjska Ruletka, Miss Polski, Sopot Top Trendy Festiwal, Sylwestrowa Moc Przebojów, Jak oni śpiewają. W marcu 2014 został współprowadzącym program Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, którego poprowadził już dwanaście edycji. Dwanaście edycji również ma jego autorski popularny program Demakijaż.

w 2010 roku wydał swoją pierwszą książkę zatytułowaną Jak dobrze wyglądać po 40-tce; wystąpił w sztuce I tak Cię kocham wystawianej w Teatrze Kamienica.

Charyzmatyczny prowadzący i niezawodny trener.

Nauczy Cię lub Twój zespół:

  • Jak zbudować swój wizerunek jako profesjonalisty.
  • Jak prowadzić prezentacje i występować przed publicznością.

Tematy wykładów motywacyjnych:

  • Personal branding – moda, czy konieczność?
  • Sztuka wystąpień publicznych.
  • Power Speech – inspirujący wykład motywacyjny pełen anegdot i osobistych doświadczeń.
fot. Piotr Molecki/East News

project image

Social media: