Ewa Maciejewska

Menedżerka, trenerka biznesu, agentka gwiazd i osób publicznych. Łączy doświadczenia biznesowe zdobyte na stanowisku Dyrektor Regionalnej w Euro Bank S.A. ze światem mediów. Ponad dekadę temu współtworzyła firmę szkoleniową oraz agencję mówców Personal Reactor, która zatrudnia najlepszych prowadzących gale, konferencje oraz eventy, wykłady motywacyjne i szkolenia. W tym czasie reprezentowała ponad 60 osób tworząc ich plany rozwoju kariery, reprezentując ich w negocjacjach, współtworząc kontent na SM, prowadząc SM oraz produkując kanały na YT. Konsultuje produkcje telewizyjne oraz wizerunki publiczne wschodzących gwiazd.

Ewa specjalizuje się w obszarze wystąpień publicznych, komunikacji, budowaniu relacji i kreowaniu wizerunku w biznesie, opierając się na swoich menedżerskich doświadczeniach z biznesu i świata mediów. Przez 7 lat była związana z Euro Bank S.A. przechodząc w nim wszystkie szczeble menedżerskie w Departamencie Sprzedaży, jako Dyrektor Regionalny zarządzała 70 oddziałami własnymi oraz 30 oddziałami franczyzowymi banku (ponad 350 osób). Przez 3 lata dopowiadała za unikalny projekt komunikacji miedzy-departamentowej – czyli dbała o to, aby każda nowa procedura wdrażana w departamencie sprzedaży była zaakceptowana i zrozumiała a przede możliwa do wdrożenia przez wszystkie 24 departamenty banku.

Szkolenia w których Ewa specjalizuje się to: wystąpienia publiczne, warsztaty medialne, komunikacja, budowanie relacji w biznesie, profesjonalna obsługa klienta. Jest ekspertką w usprawnianiu procesów biznesowych, przeprowadza audyty głównie dla MŚP i wdraża rozwiązania które obserwuje podczas pracy z dużymi korporacjami – uważa bowiem, że nie potrzeba ogromnych pieniędzy aby usprawnić procesy w małych firmach. Certyfikowana konsultantka i trenerka Extended Disc. Absolwentka programu „Profesjonalny Trener Biznesu” (Grupa Praktyków Biznesu) – House of Skills (2010-2011). Absolwentka dwóch kierunków studiów magisterskich: pedagogika resocjalizacyjna oraz praca socjalna; certyfikowana terapeutka Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w obszarze organizowania środowiskowej profilaktyki uzależnień. Współpracuje z Fundacją a/typowi – działającą na rzecz różnorodności w biznesie oraz z Fundacja OFF school –  uczestnicząc w projektach społecznych realizowanych dla młodzieży; specjalnością fundacji są obszary kompetencje przyszłości i użyteczność społeczna.

Najbardziej dumna jest, że wspólnie z Marceliną Zawadzką w styczniu 2020 wzięły udział w Africa Eco Race – przemierzyły legendarną trasę rajdu Paryż-Dakar; aby  ich sponsorzy przekazali 15 ton mleka w proszku, potrzebnego polskim siostrom Urszulankom prowadzącym Domy Dziecka oraz Domy Samotnej Matki w Senegalu.

Szkolenia które ukończyła:

 1. Lider dostawca jakości i pomysłu w epoce zerwanej ciągłości. Insytut Copernicus, Robert Krool,
 2. Komunikacja a osobowość i role zawodowe., Robert Krool, (raport behawioralny)
 3. Efektywna komunikacja i wpływ. Psychologia perswazji. Values Grupa Firm Doradczych – Jacek Santorski
 4. Prezentacje i wystąpienia publiczne. Values Grupa Firm Doradczych – Jacek Santorski
 5. Psychologia perswazji w negocjacjach. Values Grupa Firm Doradczych – Jacek Santorski
 6. Model Sprzedaży Negocjacyjnej, Greń Communication wspólnie z kadrą zarządzającą departamentu sprzedaży eurobanku, tworzenie modelu dla Euro Bank S.A.
 7. Menedżer Trenerem Sprzedaży. Greń Communication, prowadzący: Leszek Greń
 8. Przywództwo sytuacyjne SLII®, House of Skills
 9. Sytuacyjne przywództwo zespołowe STL, House of Skills
 10. Skuteczny dyrygent franczyzy, House of Skills, Prowadzący: Piotr Dziedzic, Stefan Popkowski
 11. Efektywne metody doboru personelu, COMBIDATA Poland Sp. Z o.o., prowadzący: Magdalena Sokołowska
 12. Massawa – gra strategiczna z zarządzania projektami
 13. Diagnoza psychologiczna potencjału zawodowego, Zofia Jaworowska-Obłój, Justyna Olszańska
 14. Dyskryminacja, molestowanie, mobbing – Superskills
 15. Teoria Ról Zespołowych i jej zastosowanie. Autoryzowane przez Belbin Associates. Belbin Polska®
 16. Prowadzenie rozmów oceniających – dobre praktyki. OPTA
 17. Doskonalenie komunikacji wewnętrznej – R.R.Communication Consulting
 18. Coaching i mentoring dla liderów – Jacek Santorski, coaching indywidualny
 19. Doskonalenie umiejętności autoprezentacyjnych i prowadzenia rozmów moderujących. Grupa Eskadra Sp. z o.o. Katarzyna Wolska-Mleczko
 20. Introduction to Coach Training Day – Noble Manhattan
 21. Kurs SEO. Promocja w wyszukiwarce

project image