Ania Jakubowski

Menedżer z międzynarodowym i wieloletnim doświadczeniem. Ekspert przywództwa i strategicznego zarządzania. Międzynarodowy Keynote Speaker. Absolwentka Wilfrid Laurier University, Waterloo, Ontario, Canada. Zasiada w radzie nadzorczej Banku Millennium, zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Polska, radzie dyrektorów American Chamber of Commerce.

Jest zaangażowana w projekty edukacyjne takie jak Social Wolves i Global Shapers. Przez ostanie lata pracowała na stanowisku Prezesa Coca-Cola Poland Services w Polsce i krajach bałtyckich. Wcześniej piastowała wysokie stanowiska menedżerskie w Procter & Gamble, Coca-Cola Hellenic Bottling Company. Mentorka w Global Shapers – Mentor4Starters program.

Przez wiele lat przewodziła międzynarodowym organizacjom wspierającym rozwój kobiet:

· Executive Board Member – Organization of Women in International Trade (OWIT)

· President – Geneva Women in International Trade

· Board od Advisors – Women’s International Networking (WIN) Leadership Forum

Za działalność dla rozwoju kobiet otrzymała nagrody: W 2011 “World of Difference 100 Award” – odThe International Alliance for Women, oraz w 2016 “Charismatic Woman – Business and Social Enterprise Award” od Why Story Polska.

temat wystąpienia:

It’s in the “HOW”

“What” you achieve is important, “how” you achieve it is even more important.

Your biggest mark, your legacy; will be the environment you create, the culture you instill and the organization you build.”

 

Chodzi o to “JAK”

„To co robisz jest ważne, JAK to robisz jest jeszcze ważniejsze.

Tylko od ciebie zależy co pozostawisz po sobie w organizacji, jakie będzie twoje dziedzictwo. Jakość twoich działań buduje jej kulturę. Ty wpływasz na środowisko, którego jesteś częścią. Dlatego rob to dobrze, jak lider.”

project image

Social media: