Andrzej Grzebyk

Andrzej Grzebyk – uznawany za jeden z największych talentów polskiego MMA czyli mieszanych sztuk walki. Jego droga do zawodowego sportu to historia na scenariusz filmowy, ponieważ to w jaki sposób poprowadził swoją karierę sportową, można traktować jako jego największe życiowe zwycięstwo. Na palcach jednej ręki możemy znaleźć w historii polskiego sportu zawodników z tak barwnym i burzliwym początkiem kariery, którzy wyciągają lekcje z błędów młodości. Andrzej tą lekcje odrobił celująco! 

Charyzmatyczny, niezwykle silny, z charakterem którego pozazdroszczą mu jego przeciwnicy – jest niesłychanie pracowity, co owocuje jego błyskawicznie rosnącą popularnością nie tylko w świecie sztuk walki, również w mediach społecznościowych i show biznesie. Jest autorytetem dla wielu młodych ludzi, co w swojej społecznej i charytatywnej działalności udowadnia każdego dnia. Każdy kto zna Andrzeja nie jest w stanie zdecydować – co ma większe – ducha walki czy serce, więc niezależnie czy oglądamy Andrzeja jako wolontariusza w fundacji zajmującej się pomocą kobietom po mastektomii czy nakładającego posiłki podczas wigilii dla bezdomnych – to zarówno tu jak i w klatce mamy gwarancję wykonanej na 110% roboty.  

Nie bez powodu nazywany jest polskim McGregor’em czym sobie w pełni zasłużył zarówno nieoficjalnym tytułem najprzystojniejszego zawodnika polskiego MMA, jak również nosząc szyte na miarę garnitury oraz będąc ambasadorem męskiej linii biżuterii Giorre. Ku uciesze damskiej części fanek MMA coraz częściej możemy go oglądać nie tylko w klatce, ale również jako fotomodela podczas sesji modowych. 

Prywatnie mąż przepięknej prawniczki Aleksandry oraz współtowarzysz spacerów Luny która jest berneńskim psem pasterskim. Jego przyjaciele twierdzą, że pomimo ogromnej zajętości, zawsze mogą na niego liczyć. 

Jeżeli szukasz autorytetu, sportowca, który podczas spotkania z Twoimi pracownikami opowie o wartościach które są ważne w życiu, dlaczego warto przede wszystkim systematycznie pracować oraz dlaczego praca zespołowa przynosi najlepsze efekty  – zapraszamy do kontaktu. 

project image

Social media: