Szkolenia

Rozwiń swoje umiejętności z naszymi Ekspertami.

Komunikacja interpersonalna

Skupiamy się na treningu umiejętności komunikacyjnych, budowania relacji i networkingu. Wykorzystujemy w pracy model Extended Disc, Insight Discovery, PRISM Brain Mapping.

Wystąpienia publiczne

Uczymy technik wypowiedzi przed kamerą i wystąpień publicznych, jak prowadzić prezentacje biznesowe, jak wykorzystać mowę ciała do podkreślenia przekazu i jak zapanować nad stresem.

Budowanie zespołu

Autorskie warsztaty pozwalające wypracować zasady w zespole, poprawić komunikację, przepracować konflikty, zbudować współpracę i poprawić efektywność zespołu.

Efektywność osobista

Uczymy jak wykorzystać techniki uważności w codziennym życiu, aby podejmować lepsze decyzje, zarządzać stresem i własnymi emocjami. W oparciu o talenty Gallupa pomagamy zdiagnozować potencjał i kierunki rozwoju uczestników.

Sprzedaż

Oferujemy szkolenia sprzedażowe w tym techniki sprzedaży, jak prowadzić spotkania handlowe, budowanie relacji z Klientami, negocjacje, budowanie odporności psychicznej u handlowców.

Przywództwo

Szkolenia z zarządzania i przywództwa obejmują planowanie i budowanie motywujących celów, monitorowanie pracy zespołu, budowanie dyscypliny, udzielanie informacji zwrotnej oraz motywowanie pracowników.