Szkolenia firmowe z gwiazdami i ekspertami

Komunikacja interpersonalna

Skupiamy się na treningu umiejętności komunikacyjnych, budowania relacji i networkingu. Wykorzystujemy w pracy model Extended Disc, Insight Discovery, PRISM Brain Mapping.

Wystąpienia publiczne

Uczymy technik wypowiedzi przed kamerą i wystąpień publicznych, jak prowadzić prezentacje biznesowe, jak wykorzystać mowę ciała do podkreślenia przekazu i jak zapanować nad stresem.

Budowanie zespołu

Autorskie warsztaty pozwalające wypracować zasady w zespole, poprawić komunikację, przepracować konflikty, zbudować współpracę i poprawić efektywność zespołu.

Efektywność osobista

Uczymy jak wykorzystać techniki uważności w codziennym życiu, aby podejmować lepsze decyzje, zarządzać stresem i własnymi emocjami. W oparciu o talenty Gallupa pomagamy zdiagnozować potencjał i kierunki rozwoju uczestników.

Sprzedaż

Oferujemy szkolenia sprzedażowe w tym techniki sprzedaży, jak prowadzić spotkania handlowe, budowanie relacji z Klientami, negocjacje, budowanie odporności psychicznej u handlowców.

Przywództwo

Szkolenia z zarządzania i przywództwa obejmują planowanie i budowanie motywujących celów, monitorowanie pracy zespołu, budowanie dyscypliny, udzielanie informacji zwrotnej oraz motywowanie pracowników.

Rozwiń swoje umiejętności z naszymi Ekspertami! Chcesz zorganizować szkolenie dla pracowników swojej firmy? Poszukujesz czegoś wyjątkowego? W Personal Reactor chętnie Ci pomożemy. Organizujemy szkolenia firmowe z gwiazdami i najwyższej klasy ekspertami, którzy w przystępny i ciekawy sposób dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szkolenia z udziałem gwiazd – Personal Reactor

Przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i wykładów, które mają na celu wzmocnienie efektywności Twojego zespołu. Znani konferansjerzy, prezenterzy i dziennikarze przekażą uczestnikom spotkania wskazówki związane z wystąpieniami publicznymi, konstruowaniem wypowiedzi, kontrolą mowy ciała, przemawianiem przed kamerą i dużym audytorium. Najlepsi mówcy inspirujący podpowiedzą jak rozpoznać własny potencjał i wykorzystać go do rozwoju i efektywniejszej pracy. Ponadto organizujemy szkolenia i kursy z ekspertami z zakresu efektywnej sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, przywództwa czy budowania zespołu, nierzadko w bardzo ciekawych formach.

Autorskie techniki i sprawdzone na całym świecie metody szkoleniowe gwarantują efektywność i atrakcyjność spotkań. Zasięgnij pomocy u prawdziwych specjalistów, którzy omawiane tematy znają od podszewki! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.