Celina Badowska (Statkiewicz)

Celina Badowska (Statkiewicz)
Finalistka Hell’s Kitchen,Chef, Sous-Chef i pasjonatka gotowania. Prowadząca panel kulinarny – Pytania na Śniadanie TVP2. Uczestniczka Amerykańskiego programu kulinarnego Chef Roc nagrywanego na Hawajach emitowanego w 250 krajach na całym świecie. Organizatorka własnych warsztatów kulinarnych. Często zapraszana przez restauracje, do konsultacji lub ułożenia menu.

Z wykształcenia prawnik, przed kariera w świecie kulinarnym Celina pracowała przy największych inwestycjach nieruchomościowych w całym kraju pełniąc rolę, generalnego menedżera do spraw inwestycji, jednak jej serce od zawsze rwało się do gotowania i wiedziała że to tylko kwestia czasu kiedy nastąpi zmiana.

Podróżowała do Włoch, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, San Franciso, Los Angeles, Japonii, Dubaju oraz na Hawaje aby uczyć się lokalnych kuchni i móc przywozić inspiracje oraz łączyć smaki w sposób dotychczas niespotykany.
Celina nie tylko przyciąga swoja kuchnią, ale również energia pełną spokoju, ciepła i kobiecości. Na co dzień mama, kochająca dziewczyna i jeszcze raz pasjonat kuchni i gotowania.

project image

Social media: