Twórcy internetowi – wykłady motywacyjne, konferencje, szkolenia

Social media to współczesna „czwarta władza”. Gwiazdy polskiej sceny internetowej to zwykle self-made meni, którzy osiągnęli ogromny sukces, budując swoją markę od zera i bazując jedynie na własnej pracy i determinacji. Zdobyte doświadczenie pozwala im dzielić się swoją ekspertyzą i motywować innych zarówno do osobistego spełnienia, jak i triumfu na polu zawodowym.

Mówcy motywacyjni, szkolenia z gwiazdami internetu

Personal Reactor to agencja gwiazd i mówców, która reprezentuje między innymi najjaśniej świecące gwiazdy internetu – YouTuberów czy blogerów. Tworzenie własnego contentu i budowanie osobistej marki to zadanie wymagające intuicji oraz bardzo wielu umiejętności, dlatego to właśnie osoby, którym udało się zaistnieć w wirtualnym świecie są idealnymi szkoleniowcami i motywatorami. Twórcy internetowi poprowadzić mogą dla Ciebie między innymi:

  • szkolenia firmowe,
  • wykłady motywacyjne oraz z zakresu social media, IT, biznesu itp.,

Charyzmatyczni i inspirujący mówcy motywacyjni, ciekawa treść i forma wykładów i szkoleń i niezapomniane przeżycia to wszystko, na co możesz liczyć, angażując naszych twórców internetowych. Skontaktuj się z nami, a razem zorganizujemy niezapomniany event!