Mówcy / Trenerzy – motywacja i szkolenia

Szukasz inspiracji? A może pragniesz przekazać swoim pracownikom motywację do działania lub konkretną wiedzę i umiejętności? Nasi trenerzy oraz najlepsi mówcy motywacyjni w Polsce to idealny wybór dla Ciebie i Twojej firmy! Personal Reactor to agencja mówców i gwiazd, za której pośrednictwem możesz zorganizować niezapomniany wykład motywacyjny, szkolenie firmowe lub innego rodzaju event. Przekonaj się, czym jest „speech power”!

Wykłady motywacyjne gwiazd, szkolenia z celebrytami

Nasi podopieczni to prawdziwa śmietanka świata dziennikarskiego i biznesowego, wprawieni mówcy i trenerzy motywacyjni oraz branżowi. Ich charyzma i osobowość sprawiają, że wypowiadane przez nich słowa na długi czas zapadają w pamięć, posiadając moc zdolną wpłynąć na zmianę nastawienia i rozwój słuchaczy oraz uczestników szkoleń, warsztatów i kursów. Z ich pomocą i udziałem organizujemy:

  • wykłady motywacyjne,
  • szkolenia firmowe – z zakresu publicznego przemawiania, team building, przywództwa, komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, reagowania w sytuacjach kryzysowych i wielu innych dziedzin,
  • power speech – rodzaj motywacyjnych przemówień o ogromnej sile przekazu.

Proponujemy szeroki wachlarz wykładów motywacyjnych i innych podobnych wydarzeń o dopasowanym do Twoich potrzeb charakterze. Każdy mówca motywacyjny, z którym pracujemy to jeden z najlepszych w swojej branży fachowców. Opowiedz nam, czego potrzebujesz, a my zaproponujemy Ci produkt odpowiedni dla Twoich pracowników. Zapraszamy!